Bejelentkezés

x
Search & Filters

Rock, metal koncertek Magyarországon 2024-ben



2023-ban számos nagyszerű zenekar turnéja érintette Magyarországot és több igazán emlékezetes koncerten is részt vehettünk az arénákban, a szórakozóhelyeken és a fesztiválokon. Az elmúlt hónapokban már elkezdtek érkezni a jövő évi bejelentések is, amelyek alapján biztosra vehetjük, hogy 2024-ben is bőven találunk izgalmas élőzenés programokat.
 
Bár az éves lista még korántsem teljes és folyamatosan bővül, azt már most kijelenthetjük, hogy minden műfaj szerelmesei találnak majd kedvükre való koncerteket.
 
Január
 
01.20. Beast In Black, Gloryhammer – Barba Negra Red Stage
01.21. Emil Bulls – Barba Negra Blue Stage
01.27. Delain, Illumishade – Barba Negra Blue Stage
01.28. Slaughter to Prevail – Barba Negra Red Stage
 
Február
 
02.04. Abbath, Toxic Holocaust, Hellripper -  Barba Negra Blue Stage
02.04. TesseracT, Unprocessed, The Callous Daoboys – Barba Negra Red Stage
02.05. Suffocation, Enterprise Earth, Sanguisugabogg – Dürer Kert
02.10. Harp Twins, Lyrre – Barba Negra Blue Stage
02.12. Nothing But Thieves, Bad Nerves – Barba Negra Red Stage
02.14. Napalm Death, Biermacht, Primitive Man, Wormrot – Dürer Kert
02.15. Serenity, Temperance – Barba Negra Blue Stage
02.18. Battle Beast, Saint Deamon, Induction – Barba Negra Blue Stage
02.19. Kataklysm, Flesgod Apocalypse, Stillbirth – Barba Negra Blue Stage
02.19. Austin Tv – Dürer Kert
02.22. Persefone, Stellar Circuits, Lampr3a – Analog Music Hall
02.25. Dead Poet Society, Ready The Prince – Akvárium Klub
02.26. Mike Oldfield – Papp László Budapest Sportaréna
02.29. Suicide Silence – Dürer Kert
 
Március
 
03.02. Warkings – Barba Negra Blue Stage
03.03. Dirty Honey – Analog Music Hall
03.05. Dave Ellefson (ex-Megadeth) – Analog Music Hall
03.05. Hate, Deûle, Morvigor - A38 Hajó
03.06. Cradle of Filth, Wednesday 13, Sick n Beautiful - Dürer Kert
03.07. Meshuggah, Avatar, The Halo Effect, Mantar, Aether Realm  – Barba Negra Red Stage
03.07. New Model Army, Aznics – A38 Hajó
03.08. Amaranthe, Dragonforce, Infected Rain – Barba Negra Red Stage
03.09. Decapitated, Incantation, Nervosa, Kassogtha – Analog Music Hall
03.12. Therion – Barba Negra Blue Stage
03.12. Speedy Ortiz – Dürer Kert
03.12. Yonaka – Dürer Kert
03.13. Suicial Angels, Fusion Bomb, Crimson Fire – Barba Negra Blue Stage
03.14. Halflives – Dürer Kert
03.17. The Rose – Papp László Budapest Sportaréna
03.18. Normandie – Dürer Kert
03.19. Born of Osiris, Attila, Aviana és Crown Magnetar – Dürer Kert
03.21. Taake, Nordjevel, Theotoxin – A38 Hajó 
03.22. Cattle Decapitation, Sings Of The Swarm, 200 Stab Wounds, Vomit Forth – Barba Negra Blue Stage
03.22. Sari Schorr – Analog Music Hall
03.23. Lordi - Barba Negra Red Stage
03.23. Giant Rocks – Dürer Kert
03.25. La Femme – Akvárium Klub
03.27. U.D.O. – Barba Negra Red Stage
03.29. Pink Turns Blue – A38 Hajó
 
Április
 
04.04. Leaves’ Eyes, Northtale, Catalyst Crime – Analog Music Hall
04.02. Abysmal Grief, Svoid, Devil Seed - Dürer Kert
04.06. Carson Coma – MVM Dome
04.07. Mr. Big – Barba Negra Red Stage
04.07. Spiritualized - Akvárium Klub
04.09. King Nun – Dürer Kert
04.10. Beyond The Black, Ankor – Barba Negra Red Stage
04.11. Pestilence, Carnation, Bodyfarm – A38 Hajó
04.11. Tommy Katona & Texas Flood – Analog Music Hall
04.12. Crypta, Nekkeknaekker, Plaguemace, Beneath The Void – Barba Negra Blue Stage
04.16. Ozric Tentacles – A38 Hajó
04.17. Myrkur, Jonathan Hultén – A38 Hajó
04.18. Lord Of The Lost, The Raven Age, Hell Boulevard, Meteora – Barba Negra Blue Stage
04.19. Slash feat. Myles Kennedy, Mammoth WVH – MVM Dome
04.19. Widowspeak - Akvárium Klub
04.20. Dan Patlansky – Analog Music Hall
04.23. Cassyette - Akvárium Klub
04.25. Hexvessel - Instant
04.26. Nanowar Of Steel – Barba Negra Blue Stage
04.30. Glenn Hughes – Barba Negra Red Stage
 
Május
 
05.02. Moonstone - Robot
05.02. Landmvrks, The Devil Weirs Prada, Like Mots The Flames – Akvárium Klub
05.03. Bell Witch, The Keening - A38 Hajó
05.04. Ingested, Fallujah, Vulvodynia, Mélancolia – Analog Music Hall
05.05. Apostle of Solitude - Robot
05.07. Closure in Moscow, Shell Beach, Toehider – Dürer Kert
05.09. Tygers Of Pain Tang – Analog Music Hall
05.09. Big Brave, Kee Avil – Dürer Kert
05.12. Electris Guitarlands 2024
05.14. Sunnata - Robot
05.16. Thirty Seconds To Mars – MVM Dome
05.18. Caligula's Horse - Analog Music Hall
05.19. Anneke Van Giersbergen – Mom Kult
05.29. Circle Jerks, Böiler – Dürer Kert
05.30. Palaye Royale - Barba Negra Red Stage
05.31. Sting – Papp László Budapest Sportaréna
 
Június
 
06.01. Bruce Dickinson – Barba Negra Red Stage
06.02. Tamikrest – A38 Hajó
06.04. Charlotte Sands – Turbina Kulturális Központ
06.05. Corey Taylor – Barba Negra Red Stage
06.05. Dvne – Dürer Kert
06.09. Megadeth – Barba Negra Red Stage
06.09. Yungblud - Budapest Park
06.11. Dropkick Murphys – Budapest Park
06.11. Winger - A38 Hajó
06.13. Tool, Night Verses – Papp László Budapest Sportaréna
06.14. Body Count feat. Ice T - Budapest Park
06.15. Brujeria – Analog Music Hall
06.16. Coldplay – Puskás Aréna
06.17. Bring Me The Horizon – Budapest Park
06.18. Coldplay – Puskás Aréna
06.18. Hatebreed, Crowbar – Dürer Kert
06.19. Coldplay – Puskás Aréna
06.19. Agnostic Front – Dürer Kert
06.20. Wayfarer, Dreadnought – A38 Hajó
06.22. Rod Stewart – MVM Dome
06.29. Scorpions – Papp László Budapest Sportaréna
 
Július
 
07.01. Tom Morello (Rage Against The Machine) – Budapest Park
07.01. Bane, Comeback Kid, Conservative Military Image, Touch, Gear – Dürer Kert
07.02. Infected Rain – Analog Music Hall
07.04. Richie Kotzen – Dürer Kert
07.04. The Art is Murder – Barba Negra Blue Stage
07.09. Five Finger Death Punch, Ice Nine Kills – Barba Negra Red Stage
07.11. Accept, Alestorm, Krisiun – Rockmaraton Fesztivál
07.12. Amorphis, Beast In Black, Igorrr, The 69 Eyes – Rockmaraton Fesztivál
07.13. Judas Priest, Destruction, Evil Invaders – Rockmaraton Fesztivál
07.14. Marduk, Rotting Christ, Uada - Rockmaraton Fesztivál
07.20. Toto - VeszprémFest
07.21. Paolo Nutini – Akvárium Klub
07.23. Wolfmother – Dürer Kert
07.25. Dwarves – Dürer Kert
07.30. Lenny Kravitz – Papp László Budapest Sportaréna
07.30. Baroness – A38 Hajó
 
Augusztus
 
08.01. Converge, Toxic Holocaust, Cancer Bats, Take Offense – Dürer Kert
08.02. Stoned Jesus, Dopelord – Dürer Kert
08.03. Frog Leap – Barba Negra Red Stage
08.05. Left To Die – Analog Music Hall
08.06. Model/Actris – Akvárium Klub
08.06. Exodus, Abbath, Doom Oculta, Deicide – Barba Negra Red Stage
08.06. Amity Affliction, Emmure, Blacktoothed – Akvárium Klub
08.13. Rise Againts – Budapest Park
08.21. Havoc – Dürer Kert
08.22. Plini – A38 Hajó
08.28. Korpiklaani – Tábor Fesztivál, Alsóörs
08.29. Toy Dolls – Tábor Fesztivál, Alsóörs
08.31. Stratovarius – Tábor Fesztivál, Alsóörs
08.31. Ill Niño - A38 Hajó
 
Szeptember
 
09.09. Heilung – Barba Negra Red Stage
09.10. Overkill – Barba Negra Blue Stage
09.15. Trace Bundy – A38 Hajó
09.20. Visions Of Atlantis, Illumishade, Serainna Telli – Barba Negra Blue Stage
09.20. Visions Of Atlantis – Barba Negra Blue Stage
09.21. Rumours of Fleetwood Mac – Erkel Színház
 
Október
 
10.02. Northlane, Novelist, Ten56 – Dürer Kert
10.05. Our Last Night – Barba Negra Red Stage
10.08. Kissin’ Dynamite – Barba Negra Blue Stage
10.08. Voyager – Analog Music Hall
10.09. Sonata Arctica – Barba Negra Red Stage
10.10. Blackout Problems – Dürer Kert
10.11. Cannibal Corpse  - Barba Negra Red Stage
10.12. Des Rocks – Analog Music Hall
10.12. Northlane, Novelist, Ten56 – Dürer Kert
10.13. Nick Cave & The Bad Seeds – Papp László Budapest Sportaréna
10.13. 1349, Kampfar, Afsky – Barba Negra Blue Stage
10.13. Ghøstkid - Analog Music Hall
10.14. Axel Rudi Pell – Barba Negra Blue Stage
10.14. Bryan Adams – MVM Dome
10.15. Unprocessed – Dürer Kert
10.16. Ellende, Groze, Servant – A38 Hajó
10.18. Within Temptation – Barba Negra Red Stage
10.19. Future Palace, Our Promise – Analog Music Hall
10.22. Powerwolf, Hammerfall, Wind Rose – MVM Dome
10.23. In Flames, Arch Enemy -  Barba Negra Red Stage
10.23. Maybeshewill – Dürer Kert
10.24. Septicflesh – Analog Music Hall
10.26. Soen – Dürer Kert
10.28. Frank Carter & The Rattlesnakes – Dürer Kert
10.29. Imminence – Barba Negra Blue Stage
 
November
 
11.01. Dream Theater – Papp László Budapest Sportaréna
11.02. Starset – Barba Negra Red Stage
11.03. Frank Turner & The Sleeping Turner – Dürer Kert
11.10. Metz – Turbina Kulturális Központ
11.13. Sleep Token, Bilmuri - MVM Dome
11.15. The Dead Daisies – Barba Negra Red Stage
11.16. Guano Apes – Akvárium Klub
11.16. Lucifer, The Night Eternal, Tanith – Barba Negra Blue Stage
11.17. Sepultura, Jinjer, Obituary, Jesus Piece – Barba Negra Red Stage
11.20. Alcest – Dürer Kert
11.20. Dark Tranquillity, Moonspell, Wolfheart – Barba Negra Red Stage
11.20. Kanonenfieber, Die Urkatastrophe – Barba Negra Blue Stage
11.25. Apocalytpica – Barba Negra Red Stage
11.27. As I Lay Dying – Barba Negra Red Stage
11.28. House Of Harm - Robot
11.29. Blues Pills – Barba Nega Blue Stage
11.29. Freedom Call – Analog Music Hall

December
 
12.01. Faun – A38 Hajó
12.05. Wheel – Analog Music Hall
12.10. Kreator, Anthrax, Testament - Barba Negra Red Stage
12.14. Fit For An Autopsy, Sylosis, Darkest Hour, Heriot – Barba Negra Blue Stage
12.21. Tarja - MOMKult